اخبار

مصاحبه با مسئول محترم حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا

حجت الاسلام جعفر رعایتی، مسئول محترم حوزهنمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا در مصاحبه با خبرنگار بسیج با بیان اینکه در سالجاری اولین کنگره شهدای کارگری را پیش رو داریم، اظهار کرد

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری سپاه نینوا، حجت الاسلام جعفر رعایتی، مسئول محترم حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا در مصاحبه با خبرنگار بسیج با بیان اینکه در سال جاری اولین کنگره شهدای کارگری را پیش رو داریم، اظهار کرد: از آنجایی که انقلاب اسلامی ما انقلاب ارزش هاست، وقتی ارزش های دینی را نگاه می کنیم برابری همه انسانها را در مقابل قانون یکی می بینیم.
وی افزود: قشر بسیار زحمتکشی که معمولا زحمت بسیاری از کارهای جامعه برعهده آنهاست قشر کارگریست که با حداقل های معیشت های زندگی رو به رو هستند لذا با برگزاری کنگره شهدای قشر کارگری، توجه خاصی نسبت به این قشر زحمتکش خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان بیان داشت: برگزاری کنگره شهدای کارگری مطلبی را به همگان روشن می کند و آن اینکه بعضی ها علی رقم اینکه در زندگی شخصی خودشان با حداقل ها و مشکلات اقتصادی فراوان رو به رو هستند ولی به خاطر دین، ایثار، گذشت و جان باختن هرگز معارف دین را فراموش نمی کنند.
حجت الاسلام رعایتی افزود: تا به امروز ثابت شده است که قشر کارگر و قشر مستضعف جامعه در مقابل بسیاری از ظلم ها و ستم ها ایستاده است و علی رقم نداشتن بسیاری از مسائل مادی مسائل دینی و معنوی و سعادت اخروی خودشان را فراموش نکرده اند.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره قشر کارگری هم یادی از همه شهدا خاصه شهدای این قشر و هم تجلیلی از همه کارگران عزیز و زحمتکش کشور مان و بسیجیان عزیزمان خواهد بود.
انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید