اخبار

در سال جدید، بازدید مسئول سازمان بسیج کارگری گلستان ،از شهرک صنعتی شماره یک گرگان

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه نینوا استان گلستان ، از واحدهای صنعتی و تولیدی واقع در شهرک صنعتی حیدرآباد گرگان بازدید واز نزدیک با کارگران و کارفرمایان دیدارو گفتگو نمودند.

سازمان بسیج کارگری سپاه نینوا استان گلستان ، از واحدهای صنعتی و تولیدی واقع در شهرک صنعتی حیدرآباد گرگان بازدید واز نزدیک با کارگران و کارفرمایان دیدارو مشکلات کار و تولید را در سال حمایت از کالای ایرانی را مورد بررسی قرارداده وبا کارفرمایان و کارگران گفتگو نمودند.

<p>به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری گلستان،سرهنگ پاسدار امیرعلی یعقوبی فر، مسئول سازمان بسیج کارگری استان گلستان به همراه مدیران این سازمان از واحدهای صنعتی و تولیدی واقع در شهرک صنعتی شماره یک ،حیدرآباد گرگان بازدید واز نزدیک با کارگران و کارفرمایان دیدارنمودند. هدف از این بازدید بررسی اجرای برنامه های بسیج کارگری درشهرستان گرگان که در راستای برنامه های بسیج کارگری از جمله رفع موانع کار و تولید در سال حمایت از کالای ایرانی ونیز تکریم شان و منزلت کارگرایرانی و انقلابی است انجام می شود. در این دیداراز پایگاه بسیج کارگری در کارخانه اریکو بازدید شد و مشکلات و درخواست های این تولیدکنندگان مورد بررسی قرار گرفت تا برای حل جدی این مشکلات در راستای حمایت از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی در سال حمایت از کالای ایرانی راه کاری اتخاذ و برنامه ریزی شود.</p>

اضافه کردن دیدگاه جدید