اخبار

برگزاری همایش روزبسیج کارگری در استان گلستان

بمناسبت گرامی داشت روزبسیج کارگری مراسم یادبود و گرامی داشت کارگر انقلابی ولایتمدار، سردار شهید گرانقدر عبدالحسین برونسی برگزارگردید.

در این مراسم حضرت حجت السلام ولمسلمین رعایتی ضمن سخنرانی و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی ، یاد و خاطره سردار شهید برونسی و 14000 شهید کارگری را گرامی داشته ودر ادامه خصوصیات کارگرانقلابی ولایتمدار را برشمرد.

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگری استان گلستان ، همزمان در تمامی شهرستانها، مراسمی مشابه جهت تجلیل از کارگران جامه کارگری این استان برگزارشده است.یعقوبی فر مسئول سازمان بسیج کارگری گلستان در خیر مقدم گویی این مراسم عنوان نمود:14عنوان برنامه در سطح استان،باهدف ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی بمنظور حمایت از کالای ایرانی و کمک به افزایش میزان بهره وری و وجدان کاری و افزایش تخصص حرفه ای کارگران در شهرک های صنعتی استان برگزار شد ه است.
وی افزود: هفته بسیج کارگری زمانی ارزشمند برای گرامیداشت کارگران و دست اندرکاران این عرصه در جامعه کارگری در جبهه اقتصادی خواهد بود ،که ؛ بتوانیم در این هفته با هرآنچه که در توان داریم در خدمت به قشرزحمتکش جامعه کارگری و حمایت از کالای ایرانی انجام دهیم و قدردان زحمات رزمندگان و مجاهدان عرصه اقتصادی جامه اسلامی باشیم.
یعقوبی فر ادامه داد:ابتکاروخلاقیت ، نوآوری ، داشتن روحیه جهادی انقلابی ولایتمدار، ایثارگری و همکاری را ازجمله شاخص‌های مورد نظر در انتخاب کارگران ، مبتکران ومدیران نمونه برشمرد.
درپایان یعقوبی فر افزود:برماتکلیف است تا درسال حمایت از کالای ایرانی و ارتقا کیفیت تولید و کاهش هزینه های تولید ی کالاهای ایرانی،تلاش نماییم و از همه ملت عزیز ایران اسلامی و بخصوص مردم ولایتمدار استان گلستان نیز میخواهیم تا با حمایت های مادی و معنوی خود ،از تولیدات کارگران زحمتکش، ما را دراین جبهه مهم ایران اسلامی ، یاری نمایند.
ودر پایان این مراسم معنوی همچنین از کارگران ، کارفرمایان و مدیران موفق جبهه اقتصادی استان ، با تقدیم هدایا ، تقدیرو تشکر بعمل آمد.

اضافه کردن دیدگاه جدید