20 فروردين 1397 - 12:14
در سال جدید، بازدید مسئول سازمان بسیج کارگری گلستان ،از شهرک صنعتی شماره یک گرگان
سازمان بسیج کارگری سپاه نینوا استان گلستان ، از واحدهای صنعتی و تولیدی واقع در شهرک صنعتی حیدرآباد گرگان بازدید واز نزدیک با کارگران و کارفرمایان دیدارو مشکلات کار و تولید را در سال حمایت از کالای ایرانی را مورد بررسی قرارداده وبا کارفرمایان و کارگران گفتگو نمودند.
17 مهر 1396 - 09:05
معضل بیکاری مهم ترین چالش دولت است،از قاچاق کالا تا تعدیل کارگران،لشگر بیکاران بیشتر می شوند
بررسی جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران از بازار کار کشور نشان می‌دهد که در فصل بهار امسال مجموع بیکاران و شاغلان کشور ۲۶ میلیون و ۶۷۵ هزار و ۳۲۸ نفر بوده که از این تعداد ۲۳ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۳۵۵ نفر شاغل و ۳ میلیون و ۳۶۶ هزار و ۹۷۳ نفر نیز بیکار بوده‌اند.
16 مهر 1396 - 08:42
گزارش موسسه اکونومیک از اقتصاد ایران
گزارش‌های موسسه Trading Economicsگویای آن است که تا سال ۲۰۲۰ میلادی به طور متناوب از ارزش صادرات ایران کاسته و به جای آن اقتصاد به سمت واردات بیشتر پیش خواهد رفت.
23 مرداد 1396 - 10:15
مسئول سازمان بسیج کارگری استان گلستان درجمع فرماندهان وبسیجیان جهادگر و انقلابی کارگر استان گلستان.
، در مصاحبه با خبرنگار بسیج، با تاکید بر لزوم ورود بسیج با تمام قدرت و توان در عرصه اشتغال و تولید در سال تولید و اشتغال ملی
11 مرداد 1396 - 01:09
کارشناس حوزه کار:
کارشناس حوزه کاربا بیان اینکه عملکرد وزارت کار و اشتغال قابل دفاع نیست گفت: وزارت کار به اندازه ای که بایددر شورای عالی کار فعالیت نداشته است، وزارت کار در دولت یازدهم فاقد برنامه مشخص و فنی در حوزه اشتغال بوده است .
26 تير 1396 - 09:49
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی تشریح کرد: بخشنامه جدید سازمان تامین اجتماعی در مورد قانون بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت
19 تير 1396 - 10:24
سالهاست که مسئولان و کارشناسانان از ضرورت حمایت از تولید داخلی، سخن گفته و واردات بی رویه را به عنوان یک چالش جدی برای تولیدات ملی مورد انتقاد قرار داده اند،واردات کالا‌های کم کیفیت و ارزانی که با ظاهری شکیل موجب شده، تولیدات داخلی به حاشیه رانده شوند.

صفحات