اخبار ویژه

کارگران جوهر تحرک توسعه کشور هستند

کد خبر : 2130
یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 16:02

نماینده مردم گرگان در مجلس: کارگران جوهر تحرک توسعه کشور هستند نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران جوهر تحرک رشد و توسعه کشور هستند.  عیسی امامی صبح روز ...نماینده مردم گرگان در مجلس:
کارگران جوهر تحرک توسعه کشور هستند

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران جوهر تحرک رشد و توسعه کشور هستند.

 عیسی امامی صبح روز پنج شنبه مورخ 10/2/93 در دیدار با نمایندگان جامعه کارگری استان گلستان با بیان اینکه کم‌کاری‎ها و بی‎تفاوتی‎ها را باید در هفته کار و کارگر بررسی کنیم، اظهار کرد: کارگران جوهر تحرک رشد و توسعه کشور هستند.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی نیروی کار را بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی دانست و ادامه داد: تشکل‌های کارگری در سراسر دنیا جریان‌ساز است، اما در کشور ما این‌گونه نیست.

وی افزود: کارگران شرایط امروز کشور را درک می‎کنند و این موضوع یک ارزش برای کشور به حساب می‎آید.

نماینده مردم گرگان در مجلس راه برون‌رفت از شرایط موجود را بهبود بخشیدن به فضای کسب و کار دانست و اضافه کرد: برای آنکه تولید کشور رونق پیدا کند باید به سرمایه اجتماعی کارگری فکر کنیم و منابع 700 هزار میلیارد تومانی در دست مردم را وارد فضای کسب و کار کنیم.

امامی با بیان اینکه تورم در کشور به مرز 42 درصد رسیده است، تصریح کرد: بنگاه‌های اقتصادی تا چه میزان می‎توانند این تورم را جبران کنند؛ انحراف اجتماعی منجر به انحراف اقتصادی در کشور شده است.

وی گفت: امروز مقام معظم رهبری حجت شرعی ایجاد کرده و ذهنیت‎ها باید به سمت تولید و اقتصاد کشور پیش برود؛ قطعاً نشست‎های هم‎اندیشی در این راستا می‎تواند کارساز واقع شود.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نهضت سازندگی در روستاها صورت گرفته است و در حال پیگیری مهندسی معکوس جمعیت از شهرها به روستاها هستیم.

امامی خاطر‎نشان کرد: فضای کسب و کار و کشاورزی دو موضوعی است که مجلس به آن اهتمام دارد و بر این اساس مهندسی توسعه را در مجلس پیگیری می‎کنیم.

ارسال توسط : golestan110
بازدید
دیدگاه