اخبار ویژه

بازدیدمسئول سازمان بسیج کارگری و هیئت همراه از شرکت نئوپان شموشک

کد خبر : 2206
پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394 - 08:45

صبح روز چهارشنبه مورخ 23/2/94 مسئول سازمان بسیج کارگری و هیئت همراه به منظور بررسی مشکلات شرکت نئوپان شموشک شهرستان کردکوی و فعال سازی پایگاه مقاومت از این شرکت بازدید به عمل آوردند ...

صبح روز چهارشنبه مورخ 23/2/94 مسئول سازمان بسیج کارگری و هیئت همراه به منظور بررسی مشکلات شرکت نئوپان شموشک شهرستان کردکوی و فعال سازی پایگاه مقاومت از این شرکت بازدید به عمل آوردند .

این شرکت در سال 1353 توسط مهندس درویش در بخش خصوصی راه اندازی گردیده است و نظربه اینکه مهندس درویش از خانوده های مذهبی بوده اند در پیروزی انقلاب و پشتیبانی از دفاع مقدس نقش بارز و بسزایی داشته اند . اما به دلایل خاص بعداز ایشان شرکت به ورشکسگتی و تعطیلی کشانده شده است .

دو سالی که دختر ایشان که دارای مدرک دکترای اقتصاد از آمریکا و استاد دانشگاه در این کشور بوده است به ایران برگشته و تلاش دارد تا با فعال نمودن مجدد شرکت نام پدر را زنده نماید .

در این بازدید که مدیر موسسه نگار نصر استان هم حضور داشت قرار شد تا با استفاده از ظرفیت بسیج در فعال سازی شرکت کمک شود و همچنین پایگاه مقاومت شرکت هم راه اندازی مجدد گردد .

لازم به توضیح است شرکت در حال حاضر 107نفر کارگر اشتغال به کار دارند . و خانم دکتر درویش از کارآفرینان برتر معرفی گردیده است .

ارسال توسط : golestan110
بازدید
دیدگاه